Hızlı, Verimli, Kapsamlı Yönetim için Çözüm AKEAD ERP Yazılımı

Şirket İçerisindeki Tüm İhtiyaçların Tek Bir Yazılımla Çözümü için Doğru Seçim!

Farklı ihtiyaçlara, farklı yönetim şekillerine, farklı süreçlere gereksinim duyan bölümlerin her birindeki çalışanların ve onların görevlerinin tek bir noktadan, farklı gereksinimlerine cevap verecek şekilde yönetilmesine olanak tanıyan AKEAD Operasyonel ERP yani Kurumsal Kaynak Planlama sistemi, kaynakların verimli, doğru ve etkin şekilde kullanılmasını sağlıyor.

Tüm görevlerin sorunsuzca yürütülebilmesi için uçtan uca yönetim sunan AKEAD ERP programı, insan kaynaklarından satışa, muhasebeden satın almaya, lojistikten üretime kadar işletme içerisindeki her bölümün ve bu bölümleri temsil eden ekiplerin potansiyelini yukarıya taşıyor. Standart modüller ve talepler doğrultusunda eklenebilen farklı modüllerle çözüm sunan AKEAD Operasyonel ERP yazılımı, tüm süreçler için çözüm sunuyor.

Şirketlerin verimliliğine, operasyonlarına, üretkenliğine yapılan bir yatırım olarak değerlendirebileceğimiz ERP sistemi farklı özellikleriyle kurumların daha üretken, daha başarılı ve rekabetçi olması konusunda rehber oluyor.

Detaylı Bilgi