Güncelleme

Güncelleme ve Bakım Hizmetleri

Dinamik ve gelişen bir yapıya sahip olması nedeniyle belirli aralıklarla güncellenmeye ihtiyaç duyan yazılım araçlarının teknolojinin hızını ve yeniliklerini yakalaması çok önemli. AKEAD güncelleme ve bakım hizmetleri, yazılımlarınızın hep güncel kalması için en doğru yöntem!

Düzenli Yazılım Güncellemeleri ile Yenilikleri Yakalayın!

Çağın gereklilikleri doğrultusunda oluşan gereksinimleri karşılamak için firmaların her daim bu güncelliği takip etmesi gerektiğinden AKEAD, uzman ekipler tarafından firmalara gereken desteği düzenli olarak sunuyor. Dünya çapındaki standartları yakalamak ve yazılım araçlarının performansını en üst noktaya çıkarmak için güncelleme ve bakım hizmeti sağlanarak, yıllık bir güncelleme paketi ile hizmet veriliyor.

Detaylı Bilgi

Kullanıcılara Özel Güncelleme Hizmeti

Her kullanıcının kullandığı modüller dikkate alınarak kullanıcı odaklı bir güncelleme tercih ediliyor ve bu sayede müşterilerin lisanslanmamış bir modülün güncelleme bedelini ödemesinin önüne geçilmiş oluyor. Güncelleme paketi ile 1 yıl boyunca lisanslanan ürünü güncel tutmanın yanında uygulamalardaki gelişmelerden ve değişikliklerden de yararlanılıyor. Güncelleme yüklemeleri, lisansın satın alındığı iş ortakları tarafından yapılıyor.

AKEAD güncelleme hizmetleri ile zamanın gerisinde değil her zaman ilerisinde olun!

Güncellenen yasalara ve değişen mevzuatlara, oluşan piyasa beklentilerine, teknolojinin getirdiği yeniliklere, kullanıcılardan gelen taleplere ve sektörel beklentilere her koşulda cevap verin.

EDI / Electronic Data Interchange

AKEAD kullanıcıları birbirleri ile teklif, sipariş, irsaliye, fatura, iade fatura olmak üzere tüm bu belgeleri elektronik olarak paylaşabilirler. Ürettiğiniz belgeler belirleyeceğiniz aralıklarla karşı tarafa iletilir. Sizin için üretilen belgeler gelen kutusuna düşer ve sizin onayınızı bekler.

CPD / Common Product Database

Bu özellik ile firmaların ortak ürün tanımlama havuzundan faydalanmaları sağlanır. Uygulamanın kullanılması ile özellikle üreticilerin mağaza kanalına sundukları ürünlerde farklı adlandırmaların ve zaman kaybının önüne geçilmiş olur; maksimum fayda ve verimlilik sağlanır.

Yedekleme

Şirketlerin felaket senaryosu olarak karşılaşabilecekleri durumlar için AKEAD serverlarında FTP yedekleme yapılır. Olası bir durumda şirketlerin belirleyeceği şifre ile sıkıştırılan dosyalar yetkililer tarafından belirlenen tarih ve saatte firmanın kendi FTP’sine veya AKEAD serverlarına otomatik olarak yedeklenir.

Cep Uygulaması

AKEAD Mobile istediğiniz yerden pratik bir şekilde ticari yazılım verilerinize, raporlara, istatistiklere ulaşmanızı sağlayan fonksiyonel çözümlerimiz arasında yer alır. Müşterilerimize sunulan hizmetlerden biri olan AKEAD Mobile, güncel bakım sözleşmesi olan bütün müşterilerimize ücretsiz olarak verilir.