Site tasarımından e-ticaret çözümlerine kadar geniş bir yelpazede ürün çeşitliliğine sahip olan Asay Danışmanlık, kurumsal web çözümleri sunmaktadır. e-Ticaret sitelerinin pazaryeri entegrasyonları ve sunduğu profesyonel elektronik ticaret altyapısıyla gerek yurtiçi gerekse yurtdışı ticaret için anahtar teslim projeler sunmaktadır.

Ayrıca kuruluş yapılarına uygun olarak şekillendirilebilen özel projelerle şirketlerin elektronik ticaret ihtiyaçları birebir belirlenmekte ve buna uygun çözümlerle ticaret altyapısı oluşturulmaktadır. Yurtiçinde ve yurtdışında satış için en uygun kanallar gerekli entegrasyonlarla sağlanıp maksimum müşteri hedeflenmektedir.

Detaylı Bilgi

Bunun dışında AKEAD ve e-Ticaret entegrasyonları ile profesyonel ticaret altyapısı kurulmakta ve kuruluş yapısına göre tasarlanmaktadır. Kurumsal kimliğin yapısına uygun olarak şekillendirilen projeler ihtiyaçları birebir karşılamakta ve şirketlerin başka bir kaynağa ihtiyaç duymamasını sağlamaktadır.

Asay Danışmanlık, sunduğu web siteleri ve e-ticaret siteleri ile güncel kullanıcı memnuniyetini ve kurumsal yapıyı maksimum seviyede tutmaktadır.