Sektörler

SEKTÖRLERE ÖZEL ÇÖZÜMLER

Sektörel beklentilere cevap veren gelişmiş özellikleriyle birbirinden farklı alanlarda hizmet veren işletmelerin tercihi olan AKEAD yazılım çözümleri, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayarak onlar için yeni fırsatlar yaratmaya devam ediyor.

Perakende

Yüksek rekabet düzeyiyle yatırımların doğru kullanılmasına ve müşteri memnuniyetine daha fazla gereksinim duyan perakende sektörünün taleplerine uygun ürünler geliştiren AKEAD, sektördeki müzterilerine hız, verimlilik ve rekabet avantajı getiriyor.

Toptan

Çok sayıda ürünle çalışılması nedeniyle zorlu bir sisteme sahip olan ve depolama, dağıtım, satış gibi süreçlerde sistematik bir yapı gerektiren toptancılık sektörü, güçlü bir operasyon ve denetim sürecine ihtiyaç duyuyor. Bu noktalarda devreye giren AKEAD, toptancılık sektörü için detaylı çözüm sunuyor.

Hizmet

Odak noktasında olan müşteri memnuniyeti ve çalışan memnuniyeti kavramları ile özel çözümlere gereksinim duyan hizmet sektörünün koşullarına uygun yazılımlar geliştiren AKEAD, işletmelerin gelişmelerine ve hizmet kalitelerini artırmalarına yardımcı oluyor.

Üretim

AKEAD, ERP sistemi ile üretim planlama sürecinin ötesine geçiyor ve müşteri taleplerinin hızlı bir şekilde karşılanmasından teslimat gereksinimlerinin oluşturulmasına kadar pek çok noktalarda çözüm sunuyor.

Detaylı Bilgi

GELECEGE YATIRIM

Değişen ve dönüşen dijital dünyanın gereksinimlerini karşılayan AKEAD Yazılım çözümleriyle gelin geleceği birlikte kurgulayalım. Alanında uzman ekip ve iş ortaklarının rehberliğinde hem şirketinize hem geleceğe yatırım yapın!