Destek

Destek hizmetimiz ile AKEAD kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarına çözüm sunmak için her zaman yanınızdayız! Müşterilerimiz ister soru ve talepleri ister karşılaştıkları teknik problemlerle ilgili 3 farklı hizmet içerisinden destek alabilirler.

Hızlı, Efektif, Güvenilir Çözümler

Siz değerli kullanıcılarımızın yazılım çözümlerimizi daha verimli kullanabilmeleri için sağladığımız: telefon ile destek, yerinde destek ve uzaktan erişim desteği hizmetlerimizle tüm teknik sorularınızı hızlı ve efektif bir şekilde cevaplıyoruz.AKEAD ile yıllık güncelleme hizmetini devam ettiren müşterilerimiz; sınırsız telefon ve uzaktan masaüstü desteği ile yedekleme hizmeti almalarının yanında AKEAD yazılım lisansını da güncel tutarlar. Aynı zamanda mobil uygulama, EDI ve CPD hizmetlerini de devam ettirirler.

Detaylı Bilgi

Çağrı Merkezi ile Hizmet

Çalışma saatleri içerisinde 0(850) 360 0 390 numaralı çağrı merkezimiz üzerinden telefonla destek hizmeti alabilirsiniz. Kullanıcı sorunlarına hızlı çözüm üretme amacıyla sunulan bu hizmet, 1 yıl boyunca kullanabilmekte; takip eden yıllarda güncelleme paket alımlarına göre destek verilmektedir.

Dilerseniz kullandığınız yazılım programı içerisinden de kolay bir şekilde çağrı ekibi için talep oluşturabilirsiniz. Yetkililer en kısa süre içerisinde talebinize dönüş yapacaktır.Belirtilen zaman dilimleri dışında lütfen iş ortaklarımızla iletişime geçiniz.

Destek hizmeti hafta içi 09-19 arası, cumartesi günleri ise 10-15 arası verilmektedir.

Teknik destek sadece uzaktan Teamviwer bağlantısı ile yapılmaktadır.