Küçük ölçekli işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanan ticari yazılım çözümü BS Small!

İşletmenizin büyüklüğüne ve beklentilerine uygun yönetim çözümleri sunan AKEAD BS Small ile işinizi sağlam ve güvenilir bir temel üzerine oturtun!

1 ila 5 arasında çalışanı bulunan şahıs şirketleri için ideal olan BS Small paketi, günümüz koşullarına uygun bir yönetim yapısına kavuşulmasını sağlayarak, minimum yatırım maliyeti ile maksimum fayda elde edilmesine imkân tanıyor. Küçük işletmeler ve Şahıs şirketlerinin gereksinimlerini karşılamak için geliştirilen paket, kısıtlı bir bütçe ve kaynak ile beklentilerine ulaşmaya çalışan işletmelerin hedeflerini gerçeğe dönüştürerek istenilen sonuçlara kısa süre içerisinde erişilmesi konusunda rehber oluyor.

AKEAD BS Small paketi ile cari yönetiminden satın almaya, muhasebeden e-çözüm uygulamalarına, İK yönetiminden e-ticarete şirket içerisindeki birçok farklı iş sürecinin etkili bir şekilde yönetilmesine zemin hazırlanıyor. Hem maliyet hem rekabet avantajı sunan yazılım çözümü, temel paket özellikleri dışında ihtiyaca göre eklenebilen modüllerle paket özelleştirme seçeneği sunuyor.

Detaylı Bilgi