Eğitim

Eğitim

Yazılım Eğitim Programları ile Alanında Öncü İş Ortakları

İş ortaklarımızın yetkinliklerini, teorik ve pratik bilgilerini, çözüm sunma becerilerini artırma amacıyla verdiğimiz eğitim programları ile hem yeni uzmanlar yetiştiriyor hem müşterilerimize daha iyi hizmet vermeyi hedefliyoruz.

4 aşamalı bir eğitim programından geçirilen iş ortakları, eğitimin sonunda yazılım kullanma verimliliğini yükseltirken, lisanslanan şirketlerin hedeflenen amaçlara ulaşmasında önemli birer yol gösterici oluyorlar. Her iki taraf için de olumlu sonuçlar ortaya çıkaran eğitim hizmeti, verimliliği yukarı taşıyor.

Detaylı Bilgi

AKEAD Yazılımı Kullanıcı Eğitimleri

Yazılım çözümlerimizi kullanan firmalara ilk kurulum aşaması ile birlikte ön eğitim vererek firma çalışanlarının uygulamayı aktif bir şekilde öğrenmelerini sağlıyoruz. Sadece bir muhasebe yazılımı olmayan; satış, pazarlama, lojistik içeren ticari yazılım uygulamalarını da bünyesinde barındırarak

uçtan uca hizmet veren AKEAD yazılım araçlarının kullanımı üzerine satıştan pazarlamaya, finanstan sevkiyata tüm departmanların eğitim alması gerekmektedir. Bu ihtiyacı karşılamak için yetkilendirilmiş AKEAD Yetkili Eğitim Merkezlerinde düzenli şekilde eğitimler vermekteyiz.

Müşteri Eğitimleri:Farklı seviyelerde fonksiyonel eğitim, farklı modüller ile entegrasyon eğitimi, proje ekiplerine, yeni kullanıcılara ve yönetime operasyonel iş eğitimi ve beceri kazandırma

İş Ortakları Eğitimi

  • İleri eğitim programları ve sertifika kursları
  • Satış sonrası uygulama metodolojilerine odaklanma
  • Uzun, orta ve kısa vadeli planlamanın genel sonuçlarını ve performansını optimize etme eğitimi

Yetkinlik ve Beceri Kazanma

  • Spesifikasyonların hazırlanmasına veya çözümlerin seçilmesine yardımcı olan kavramlar hakkında giriş dersleri
  • Deneyimli iş danışmanlarından oluşan ekip ile yerinde veya eğitim merkezimizde standart eğitim