Danışmanlık

Yazılım Danışmanlık Hizmeti

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek, verimliliği artırmak ve tabii sunulan çözümün en iyi şekilde çalışmasını sağlamak için proje tamamlandığında tüm belge ve öğelerin proje ekibi tarafından AKEAD Proje Merkezine aktarılmasıyla danışmanlık hizmeti başlar.

A’dan Z’ye Destek

Kullanıcıların hatasız şekilde destek almasını sağlamak için yazılım kullanıma sunulduktan sonra iş ortakları ile kullanıcılara bakım ve destek hizmeti teklifi sunulur. Bu hizmetin amacı, kullanıcıların çözümlerini işletim düzeninde tutmalarını sağlamak ve pazarlarında ya da kuruluşlarında karşılaştıkları değişikliklere dayanarak sistemi yükseltmektir.

Detaylı Bilgi

Kullanıcılara belirli bir düzen içerisinde sunulan iyileştirme hizmetleri

AKEAD Destek Merkezi, dünya çapındaki ortaklarımız tarafından uluslararası olarak desteklenen ve tüm bakım hizmetlerimizi sunan lider uzmanlardan oluşmaktadır. AKEAD servis, binlerce projenin uygulanmasına dayanan kapsamlı üretim teknik bilgisine ve dikey sektörlere odaklanan bir iş yaklaşımına sahiptir.

  • Yazılım bakımı
  • Çözüm bakımı
  • Çözüm geliştirme
  • Kullanıma Sunma

Sunulan hizmetlerle projelerin farklı aşamalarında uygulanan çözümler

  • Üretim operasyonlarını, bilgi sistemlerini ve entegrasyon mimarisini değerlendirme ve kıyaslama, çözüm geliştirme
  • Hedef ihtiyaçları tanımlama ve hedef çözümü tasarlama, performans iyileştirme modelleri tasarlama
  • Projeleri yapılandırılma, uygulama ve yönetme, çok konumlu, küresel sunumlarla kurumsal çözümleri uygulama
  • Sürekli iyileştirme için en iyi çözümleri uygulama ve izleme

Danışmanlık Hizmeti Veren Firmaların Tercihi Olabilmek.

Müşteri ve danışman arasındaki ilişki güven üzerine kuruludur.

ERP’ler kadar spesifik yazılımlar ile çalışırken de hataya yer yoktur. Her seferinde güvenebileceğiniz bir ERP’ye ihtiyacınız bulunmaktadır. Yüksek kaliteli danışmanlık sağlamak, esnek olmaya hazır şirketlerle çalışmak anlamına gelir. ASLIBİR sektöre özel AKEAD ERP sağlayıcınızdır. Destekleyici, tanınmış bir kuruluş olarak size uzun vadeli çözümler sunmaktadır.

Uyarlanabilir ve Ölçeklenebilir                                                    

Bir danışman olarak, çeşitli potansiyel müşteriler için çalışan bir ERP istiyorsunuz. Bu ERP belirli sektörlere de uyarlanabilir ve her büyüklükteki şirket için ölçeklenebilir olmalıdır.

Kullanımı kolay ERP

Danışman olarak arandıysanız, müşteriniz özellikle doğru çözümü bulma konusunda kendine güvenmiyor demektir. Bu durumda yapmak isteyeceğiniz son şey, uygulanması ve benimsenmesi zor bir yazılım önermektir.

AKEAD ERP, kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Müşterilerinize tanıtmanız ve hemen kullanmaya başlamaları için sizinle birlikte çalışmaya hazırız.

Güvenilir Ortak

Doğru yazılımı bulsanız bile arkasında yanlış destek yapısı olan bir yazılımdan daha kötü bir şey yoktur. Bir ERP sağlayıcısı sizin için uygun değilse, müşterileriniz için doğru seçim olmama ihtimali yüksektir.

ASLIBİR, birlikte çalıştığımız herkesle güçlü, anlamlı bağlantılar kurmaya değer verir. Dünya çapında yüzlerce farklı şirket ve danışmanla kanıtlanmış ortak çözüm geçmişine sahibiz.

Kolaylaştırılmış Uygulama

Hiçbir danışman, uygulanması zor bir çözüm önermek istemez. Bu tür bir gecikme müşteri-danışman arasındaki ilişkiyi zedeleyebilir, müşterilerin danışmanlık için başka yerlere bakmalarına da yol açabilir.

AKEAD, uygulama sürecini kolaylaştırarak siz ve müşterileriniz için basitleştirir. Destek metodolojimiz, yazılımı tüm ERP müşterileri için hızlı ve sorunsuz bir şekilde uygulayabilmemizi sağlar.

Çözüm Zenginliği

ASLIBİR müşterilere sunduğu ürün zenginliği ile sorumluluk üstlenmiştir. AKEAD ERP, IQV Dijital dönüşüm, E Dönüşüm, E İmza, KEP, SSK Teşvik çözümü ile diğerlerinden farklılaşmıştır.

Endüstri Uzmanlığımız

Yılların entelektüel birikimi ile sektörel bakışımızı olgunlaştırdık. Sektörü; Üretim, Hizmet, Perakende ve Toptan olarak ayrıştırdık. Firmaların iş akışını projelendirirken operasyonel beklentileri karşılayacak planlamalar ile bütüncül çözümler sunmaktayız.