AKEAD, İş Ortakları için Sunduğu Fırsatlarla
Gelişime Değer Veriyor

İş ortaklığı programı ile değerli iş ortaklarının ve yazılım çözümlerinin başarısına odaklanan AKEAD, müşterilerine en iyi hizmeti ve ürünü sunabilmek için yurtdışındaki ve sektördeki deneyimlerinden faydalanıyor. İş ortaklarının tüm ihtiyaçlarını karşılamayı kendine amaç edinen AKEAD; ürün, hizmet ve çözümlerinin satışında, geliştirilmesinde ve uygulanmasında; müşteri, dağıtıcı, iş ortağı, satış noktası ve yetkili eğitim merkezlerinin yapılanmasında tüm tarafların kazandığı bir paydaşlık ortamının sağlanmasını hedefliyor.

Potansiyelini Keşfet!

Kanal yapısına; teknik, pazarlama ve satış gibi konularda eğitim ve destek verilerek iş ortaklarının bilgi ve birikimleri artırıldığı gibi potansiyellerini ortaya çıkarmalarına ve yüksek kazançlar elde etmelerine de yardımcı olunuyor. AKEAD, her zaman iş ortaklarının yanında durarak onların gelişimine katkı vermek için çalışmaya devam ediyor. Bu sayede müşterilerimizin yazılım çözümlerimizi daha verimli şekilde kullanmaları, memnuniyet seviyelerini yükseltmeleri ve başarılı sonuçlar elde etmeleri sağlanıyor.

AKEAD Kanal Yapısı

İş ortaklığı programı; karşılıklı prensiplerden oluşan bir paydaşlık sistemidir. Zenginleştirilmiş ürün ailesi ile iş ortaklarına sürdürülebilir kazanç fırsatı verir.AKEAD’a yapacağınız başvuru neticesinde imzalayacağınız iş ortaklığı sözleşmesi ile kanalımıza katılabilirsiniz.

Karşılıklı prensiplerden oluşan bir paydaşlık sistemi olan iş ortaklığı programında, zenginleştirilmiş ürünler üzerinden iş ortaklarına sürdürülebilir kazanç fırsatı yaratılıyor.

Yerel Dağıtıcı; AKEAD tarafından belirlenen bölgede bulunan illerde AKEAD tarafından öngörülen iş ortaklığı ağını kurmak, iş ortaklarının kurulum, eğitim, destek taleplerine cevap vermek. Kendisine verilen satış hedeflerine ulaşmak. İş ortaklarının satış hedeflerine ulaşmalarına destek olmaktır.

İş Ortağı;potansiyel müşterilere AKEAD’ın sektörel yazılım çözümünün tanıtılması ve satılması sürecinde yer almak. Eğitim vermek, Destek ve güncelleme sürecini takip etmek.

Satış Noktası; Müşterilerine AKEAD önermek ve satmak.

Çözüm Ortağı;AKEAD sektörel yazılımlarına, dikey çözümler geliştirmiş veya geliştirmek isteyen yazılım şirketleridir. Kendi kanalı üzerinden geliştirdiği çözüm ile beraber AKEAD ürünlerini satmak.

Hangi şirketler AKEAD kanalından faydalanabilir?

Çözümlerimizi zenginleştirmek isteyen tüm işletmeler; AKEAD yazılım ve ürünlerinin satış, kurulum, eğitim ve destek hizmetlerini verebilir.

Donanım ve yazılım ürünleri üzerine satış ve hizmet veren bilişim şirketleri, dikey çözümler geliştirmiş veya geliştirmek isteyen yazılım şirketleri, özel sektörde orta ve büyük ölçekli projeler yürüten sistem entegratörleri; küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelere IT ve yönetim danışmanlığı yapan danışmanlık şirketleri ile bağımsız teknoloji ve süreç danışmanlığı yapan uzmanlar, bireysel olarak yazılım geliştirmeyi hedefleyen bireysel danışmanlar ve geliştiriciler, AKEAD kanalından yararlanabilirler.

Siz de AKEAD İş Ortağı Olarak Bu Kocaman Ailenin Bir Parçası Olmaya Ne Dersiniz?

Tecrübesiyle her zaman iş ortaklarına değer katan AKEAD’ın gün geçtikçe büyüyen ailesinin yeni üyesi olmak çok kolay. Yapacağınız başvuru neticesinde imzalayacağınız iş ortaklığı sözleşmesi ile kanalımıza katılabilir ve siz de bu yolculuğun önemli bir parçası olabilirsiniz.

Ön Görüşme: Potansiyel iş ortağı adayı ile görüşme yapılarak, birlikte karşılıklı potansiyelin ve kazanç imkânlarının ortaya çıkarılması amaçlanır.

Süreç Nasıl Devam Ediyor?

İş Ortaklığı Sözleşmesi: Ortak karar alınmasının ardından iş ortaklığı anlaşması imzalanır. AKEAD iş ortaklığı anlaşmasının imzalanması, iş ortaklığının fiili olarak başlaması anlamına gelir.

Eğitim: Satış, danışmanlık, kurulum ve diğer sertifikasyon eğitimleri verilir.

İş Planının Hazırlanması: Ortak karar alınmasının ardından iş ortaklığı anlaşması imzalanır. AKEAD iş ortaklığı anlaşmasının imzalanması, iş ortaklığının fiili olarak başlaması anlamına gelir.

Satış ve Proje Yönetimi: AKEAD ilk kez satış yapacak olan iş ortaklarına tam destek verir. Ortaklaşa gerçekleştirilecek satış ve projelerle iş ortaklarının uzmanlaşması sağlanır. İş ortaklarımız, AKEAD iş ortaklığı boyunca geliştirim, proje danışmanlık ve satış ekibinin desteğini sürekli olarak arkalarında hissederler.