Müşteri ve danışman arasındaki ilişki güven üzerine kuruludur.

ERP’ler kadar spesifik yazılımlar ile çalışırkende hataya yer yoktur. Her seferinde güvenebileceğiniz bir ERP’ye ihtiyacınız bulunmaktadır. Yüksek kaliteli danışmanlık sağlamak, esnek olmaya hazır şirketlerle çalışmak anlamına gelir. ASLIBİR sektöre özel AKEAD ERP sağlayıcınızdır. Destekleyici, tanınmış bir kuruluş olarak size uzun vadeli çözümler sunmaktadır.

Uyarlanabilir ve Ölçeklenebilir                                                   

Bir danışman olarak, çeşitli potansiyel müşteriler için çalışan bir ERP istiyorsunuz. Bu ERP belirli sektörlere de uyarlanabilir ve her büyüklükteki şirket için ölçeklenebilir olmalıdır.

Kullanımı kolay ERP

Danışman olarak arandıysanız, müşteriniz özellikle doğru çözümü bulma konusunda kendine güvenmiyor demektir. Bu durumda yapmak isteyeceğiniz son şey, uygulanması ve benimsenmesi zor bir yazılım önermektir.

AKEAD ERP, kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Müşterilerinize tanıtmanız ve hemen kullanmaya başlamaları için sizinlebirlikte çalışmaya hazırız.

Güvenilir Ortak

Doğru yazılımı bulsanız bile arkasında yanlış destek yapısı olan bir yazılımdan daha kötü bir şey yoktur. Bir ERP sağlayıcısı sizin için uygun değilse, müşterileriniz için doğru seçim olmama ihtimali yüksektir.

ASLIBİR,birlikte çalıştığımız herkesle güçlü, anlamlı bağlantılar kurmaya değer verir. Dünya çapında yüzlerce farklı şirket ve danışmanla kanıtlanmış ortak çözüm geçmişine sahibiz.

Kolaylaştırılmış Uygulama

Hiçbir danışman, uygulanması zor bir çözüm önermek istemez. Bu tür bir gecikme müşteri-danışman arasındaki ilişkiyi zedeleyebilir, müşterilerin danışmanlık için başka yerlere bakmalarına da yol açabilir.

AKEAD, uygulama sürecini kolaylaştırarak siz ve müşterileriniz için basitleştirir. Destek metodolojimiz, yazılımı tüm ERP müşterileri için hızlı ve sorunsuz bir şekilde uygulayabilmemizi sağlar.

Çözüm Zenginliği

ASLIBİRmüşterilere sunduğu ürün zenginliği ile sorumluluk üstlenmiştir. AKEAD ERP, IQV Dijital dönüşüm, E Dönüşüm, E İmza, KEP,SSK Teşvik çözümü ile diğerlerinden farklılaşmıştır.

Endüstri Uzmanlığımız

Yılların entelektüel birikimi ile sektörel bakışımızı olgunlaştırdık. Sektörü; Üretim, Hizmet, Perakende ve Toptan olarak ayrıştırdık. Firmaların iş akışını projelendirirken operasyonel beklentileri karşılayacak planlamalar ile bütüncül çözümler sunmaktayız.